Cukrové dekorácie motýliky, pripravené ihneď na použitie. Vyrobené ručne prírodnými extrakčnými farbivami. Ideálne pre ľahké zdobenie tort, cupcakov, sušien a pamlskov. Balenie 12 rôznych kusov. Veľkosť motýlika cca 2,5 cm.
Kryštálový cukor, voda, vaječný bielok, farbivá: E120, E100, E133; kyselina citrónová
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,2 g |
Taliansko
| Farba | žltá |
| Kategória: | Zdobenie na Veľkú noc |
| Cukrové ozdoby s motívmi | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622030742 |
| Kód produktu | 0500070 |